КАТЕГОРИИ: Архитектура-(3434)Астрономия-(809)Биология-(7483)Биотехнологии-(1457)Военное дело-(14632)Высокие технологии-(1363)География-(913)Геология-(1438)Государство-(451)Демография-(1065)Дом-(47672)Журналистика и СМИ-(912)Изобретательство-(14524)Иностранные языки-(4268)Информатика-(17799)Искусство-(1338)История-(13644)Компьютеры-(11121)Косметика-(55)Кулинария-(373)Культура-(8427)Лингвистика-(374)Литература-(1642)Маркетинг-(23702)Математика-(16968)Машиностроение-(1700)Медицина-(12668)Менеджмент-(24684)Механика-(15423)Науковедение-(506)Образование-(11852)Охрана труда-(3308)Педагогика-(5571)Полиграфия-(1312)Политика-(7869)Право-(5454)Приборостроение-(1369)Программирование-(2801)Производство-(97182)Промышленность-(8706)Психология-(18388)Религия-(3217)Связь-(10668)Сельское хозяйство-(299)Социология-(6455)Спорт-(42831)Строительство-(4793)Торговля-(5050)Транспорт-(2929)Туризм-(1568)Физика-(3942)Философия-(17015)Финансы-(26596)Химия-(22929)Экология-(12095)Экономика-(9961)Электроника-(8441)Электротехника-(4623)Энергетика-(12629)Юриспруденция-(1492)Ядерная техника-(1748) |
Повторення правил ТБ
План 01.02.2013 Вправи для очей. - Згорніть, будь ласка, вікна, відкрийте презентацію «Вправи для очей» і повторяйте очима за об’єктами. ІV. Закріплення вивченого матеріалу. - Як зберегти надрукований текст? - Яку клавішу потрібно натискати, щоб писати з абзацу? V. Підсумок уроку. - Давайте пограємо у гру «Знайди зайве слово» 1. Куртка, черевики, сорочка, м’яч, капелюх. 2. Клен, тополя, опеньки, сосна, ялинка. 3. Пилка, молоток, цвях, виделка, рубанок. 4. Морозиво, масло, ковбаса, сир, сметана.
Допускаю: Оцінка: Тема: Графічний редактор Мета: перевірити знання учнів з попередніх тем, познайомити з поняттям «графічний редактор»; розвивати навички роботи у графічному редакторі; виховувати інтерес до предмету, культуру роботи за комп’ютером. Обладнання: презентації «Правила ТБ», «Вправи для очей», інструкції до виконання практичної роботи, ПК.
І. Організація початку уроку. 1) Повторення правил ТБ. ІІ. Перевірка знань учнів. ІІІ. Вивчення нового матеріалу. 1) Повідомлення теми уроку. 2) Вступна бесіда. 3) Інструктаж до виконання практичної роботи. 4) Виконання практичної роботи. 5) Вправи для очей. ІV. Закріплення вивченого матеріалу. V. Підсумок уроку.
Хід уроку І. Організація початку уроку. - Давайте пригадаємо правила поведінки за комп’ютером. Відкрийте презентацію та пройдіть тестування. ІІ. Перевірка знань учнів. - А зараз повторимо матеріал попередніх тем та проведемо невеличку контрольну роботу. Виконайте завдання на картках. Завдання для контрольної роботи: 1.Вкажи цифрами у кружечках послідовність для збереження тексту.
2. Що можна робити за допомогою текстового редактора?
3. З’єднай зображення кнопок панелі інструментів текстового редактора WordPad з відповідними діями.
Зробити текст курсивом (з нахилом)
Зробити текст підкресленим
Зробити текст жирним 4. Зміна зовнішнього рядка абзацу називається:
5. З'єднай з відповідними позначками:
за лівим краєм по центру за правим краєм
6. Закінчи речення, з’єднавши овал з відповідними прямокутниками.
видалити з тексту всі символи
Форматувати текст – це
7. Щоб вилучити символ зліва від курсору, треба натиснути клавішу__________. А щоб вилучити символ справа від курсору – клавішу__________.
8. Щоб установити курсор на початок рядка, треба натиснути клавішу__________. А щоб установити курсор на кінець рядка – клавішу__________.
9. Під час редагування тексту для створення нового абзацу використовується клавіша_________.
10. Зафарбуй клавішу, яку слід утримувати, щоб літера вводилася з клавіатури великою:
Enter Shift Caps Lock Ctrl
ІІІ. Вивчення нового матеріалу. 1) Повідомлення теми уроку. - Сьогодні працюватимемо в графічному редакторі Paint. 2) Вступна бесіда. Графічні редактори – це програми, призначені для того, щоб малювати малюнки (чорно-білі та кольорові), обробляти фотографії, креслити схеми, плани місцевості. Вони дають змогу створити навіть об’ємні зображення. Спеціальні ефекти, створені за допомогою графічних редакторів, використовують на телебаченні та в кіно.
Подивіться на панель інструментів і палітру кольорів. Пригадайте, як називається кожен інструмент та як
3) Інструктаж до виконання практичної роботи.
Тепер намалюй світлофор. Він складається із сірого прямокутника та трьох кружечків – червоного, жовтого і зеленого.
Для цього обери інструмент Виділення. Обведи кружечок. Потім підведи вказівник всередину виділеної частини малюнка. Натисни і тримай натиснутою клавішу
Щоб розфарбувати світлофор, скористайся інструментом Заливка Вибери на палітрі сірий колір. Підведи вказівник всередину прямокутника і клацни ліву кнопку миші. Так само зафарбуй кружечки світлофора у відповідні кольори.
4) Виконання практичної роботи. - Можете приступати до виконання практичної роботи.
Дата добавления: 2015-05-24; Просмотров: 625; Нарушение авторских прав?; Мы поможем в написании вашей работы! |